презентация Кешірім мен келісім
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
Өзiн-өзi тану сабағының жоспары
Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
Тақырыбы:Кешірім мен келісім
Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
Міндеттері:
- кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
- ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
-өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер
Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
Ұйымдастыру кезеңi:
Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
Тыныштық сәтi
«Сиқырлы бақ»
Өз әсерлерімен бөліседі
Дәйексөз:
Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
М.Әуезов Талдау,хормен айту
Әңгiмелесу:
«Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
1 бөлім.
– Ертегі қалай басталған?
– Жолбарыс неліктен жылады?
2 бөлім
– Жылап отырғанын кім көреді?
– Қарға бірінші оны қайда апарады?
3 бөлім
– Жайра не деп жауап берді?
– Одан кейін қайда апарды?
– Аю екі қонағын қайда апарды?
– Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
– Қолтырауын не деп жауап береді?
– Бұлбұл не істеді?
– Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
Сұрақтарға жауап береді
Тапсырма:
1.Жағдаяттар шешу: 1-2
2.Ағашқа қар ілу
СТО технологиясын жүзеге асыру.
Топпен ән айту:
«Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
- Педагогическая деятельность в системе современного профессионального образования
- Рекомендации по подготовке искового заявления в суд о возмещении материального ущерба, причиненного работников организации
- Игра в подростковой среде как способ приобретения опыта реализации возможностей в безопасной обстановке
- Топливная система
- Русский народный танец
- Мастер-класс "Звезда" в технике плетения из бумажной лозы
- ИКТ в современной начальной школе
- Здоровое сердце глазами музыканта
- ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГИЧЕСКИЙ КОНСИЛИУМ – ВЕДУЩЕЕ ЗВЕНО ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГИЧЕСКОГО СОПРОВОЖДЕНИЯ ОБУЧАЮЩИХСЯ С ОВЗ
- Внеклассное мероприятие
Выходные данные (библиографическая ссылка):
Төлебаева Б. И. Кешірім мен келісім // Международный каталог для учителей, учеников и преподавателей «Презентации» // URL: https://edupres.ru/other/varia/file/14931-keshirim-men-kelisim (дата обращения: 07.04.2026)