Публикации: Төлебаева Балкенже Избағамбетқызы

Об авторе: Өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі
  1. Кешірім мен келісім
    Дата публикации: 10.04.2016 | Описание

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
    Тақырыбы:Кешірім мен келісім
    Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
    Міндеттері:
    - кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
    - ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
    -өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
    Құндылық: сүйіспеншілік
    Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
    Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер

    Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
    Ұйымдастыру кезеңi:
    Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
    Тыныштық сәтi
    «Сиқырлы бақ»
    Өз әсерлерімен бөліседі
    Дәйексөз:
    Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
    М.Әуезов Талдау,хормен айту
    Әңгiмелесу:
    «Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
    1 бөлім.
    – Ертегі қалай басталған?
    – Жолбарыс неліктен жылады?
    2 бөлім
    – Жылап отырғанын кім көреді?
    – Қарға бірінші оны қайда апарады?
    3 бөлім
    – Жайра не деп жауап берді?
    – Одан кейін қайда апарды?
    – Аю екі қонағын қайда апарды?
    – Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
    – Қолтырауын не деп жауап береді?
    – Бұлбұл не істеді?
    – Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
    Сұрақтарға жауап береді
    Тапсырма:
    1.Жағдаяттар шешу: 1-2
    2.Ағашқа қар ілу
    СТО технологиясын жүзеге асыру.

    Топпен ән айту:
    «Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
    Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
    Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия
    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
    Тақырыбы:Кешірім мен келісім
    Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
    Міндеттері:
    - кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
    - ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
    -өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
    Құндылық: сүйіспеншілік
    Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
    Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер

    Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
    Ұйымдастыру кезеңi:
    Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
    Тыныштық сәтi
    «Сиқырлы бақ»
    Өз әсерлерімен бөліседі
    Дәйексөз:
    Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
    М.Әуезов Талдау,хормен айту
    Әңгiмелесу:
    «Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
    1 бөлім.
    – Ертегі қалай басталған?
    – Жолбарыс неліктен жылады?
    2 бөлім
    – Жылап отырғанын кім көреді?
    – Қарға бірінші оны қайда апарады?
    3 бөлім
    – Жайра не деп жауап берді?
    – Одан кейін қайда апарды?
    – Аю екі қонағын қайда апарды?
    – Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
    – Қолтырауын не деп жауап береді?
    – Бұлбұл не істеді?
    – Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
    Сұрақтарға жауап береді
    Тапсырма:
    1.Жағдаяттар шешу: 1-2
    2.Ағашқа қар ілу
    СТО технологиясын жүзеге асыру.

    Топпен ән айту:
    «Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
    Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
    Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
    Тақырыбы:Кешірім мен келісім
    Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
    Міндеттері:
    - кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
    - ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
    -өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
    Құндылық: сүйіспеншілік
    Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
    Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер

    Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
    Ұйымдастыру кезеңi:
    Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
    Тыныштық сәтi
    «Сиқырлы бақ»
    Өз әсерлерімен бөліседі
    Дәйексөз:
    Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
    М.Әуезов Талдау,хормен айту
    Әңгiмелесу:
    «Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
    1 бөлім.
    – Ертегі қалай басталған?
    – Жолбарыс неліктен жылады?
    2 бөлім
    – Жылап отырғанын кім көреді?
    – Қарға бірінші оны қайда апарады?
    3 бөлім
    – Жайра не деп жауап берді?
    – Одан кейін қайда апарды?
    – Аю екі қонағын қайда апарды?
    – Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
    – Қолтырауын не деп жауап береді?
    – Бұлбұл не істеді?
    – Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
    Сұрақтарға жауап береді
    Тапсырма:
    1.Жағдаяттар шешу: 1-2
    2.Ағашқа қар ілу
    СТО технологиясын жүзеге асыру.

    Топпен ән айту:
    «Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
    Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
    Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
    Тақырыбы:Кешірім мен келісім
    Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
    Міндеттері:
    - кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
    - ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
    -өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
    Құндылық: сүйіспеншілік
    Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
    Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер

    Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
    Ұйымдастыру кезеңi:
    Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
    Тыныштық сәтi
    «Сиқырлы бақ»
    Өз әсерлерімен бөліседі
    Дәйексөз:
    Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
    М.Әуезов Талдау,хормен айту
    Әңгiмелесу:
    «Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
    1 бөлім.
    – Ертегі қалай басталған?
    – Жолбарыс неліктен жылады?
    2 бөлім
    – Жылап отырғанын кім көреді?
    – Қарға бірінші оны қайда апарады?
    3 бөлім
    – Жайра не деп жауап берді?
    – Одан кейін қайда апарды?
    – Аю екі қонағын қайда апарды?
    – Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
    – Қолтырауын не деп жауап береді?
    – Бұлбұл не істеді?
    – Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
    Сұрақтарға жауап береді
    Тапсырма:
    1.Жағдаяттар шешу: 1-2
    2.Ағашқа қар ілу
    СТО технологиясын жүзеге асыру.

    Топпен ән айту:
    «Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
    Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
    Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 15,12,2015 ж Сабақ: 13 Сыныбы:4
    Тақырыбы:Кешірім мен келісім
    Сабақтың мақсаты: Балалардың кешірім құндылығы туралы түсініктерін кеңейту
    Міндеттері:
    - кешірім, түсінісу ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту;
    - ізгілікке, сыйластыққа тәрбиелеу.
    -өзін-өзгені тануға қызығушылықтарын арттыру;
    Құндылық: сүйіспеншілік
    Қасиеттер: сыпайылық, құрмет, мейірімділік
    Ресурстар:оқу құралдары, мәліметтер

    Сабақ барысы Мұғалім әрекеті Оқушы әрекеті
    Ұйымдастыру кезеңi:
    Оқушылар қатысымы, психологиялық көңіл-күй орнату. Сынып кезекшісі мәлімдеме жасайды.
    Тыныштық сәтi
    «Сиқырлы бақ»
    Өз әсерлерімен бөліседі
    Дәйексөз:
    Қыл өтпестей татулықты бір ашуға сатпайық.
    М.Әуезов Талдау,хормен айту
    Әңгiмелесу:
    «Мақтаншақ жолбарыс» ертегісі«Бағыттап оқу» стратегиясы.
    1 бөлім.
    – Ертегі қалай басталған?
    – Жолбарыс неліктен жылады?
    2 бөлім
    – Жылап отырғанын кім көреді?
    – Қарға бірінші оны қайда апарады?
    3 бөлім
    – Жайра не деп жауап берді?
    – Одан кейін қайда апарды?
    – Аю екі қонағын қайда апарды?
    – Піл бастап, барлығы қайда келеді?4 бөлім
    – Қолтырауын не деп жауап береді?
    – Бұлбұл не істеді?
    – Жолбарыс бұлбұлдан не үшін кешірім сұрады?
    Сұрақтарға жауап береді
    Тапсырма:
    1.Жағдаяттар шешу: 1-2
    2.Ағашқа қар ілу
    СТО технологиясын жүзеге асыру.

    Топпен ән айту:
    «Жақсы адамдар» әні Әннің мазмұнына назар аудару
    Үйге тапсырма «Мен кешірім сұрай білемін» айдарымен жұмыс Жұмыс дәптері,18-бет
    Соңғы тыныштық сәті. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық...бүкіл әлемде) рефлексия